Nacházíte se zde: Úvod Články Aroma terapie - Očišťuje tělo, mysl i ducha

Aroma terapie - Očišťuje tělo, mysl i ducha

V dnešní uspěchané době dáváme svému tělu příliš málo pozornosti. Neignorujte signály Vašeho těla, udělejte si na sebe čas a dopřejte si kvalitní aromatickou masáž. Budete se cítit svěží, odpočatí a plní energie
Aroma terapie - Očišťuje tělo, mysl i ducha

V dnešní uspěchané době dáváme svému tělu příliš málo pozornosti.

Věděli jste, že při masáži se uvolňují endorfiny a buňky dostávají pokyn od mozku k odpočinku? Každá masáž, kterou svému tělu dopřejete, vás bude rozmazlovat smyslností. Vaše tělo potřebuje cítit lásku, kterou mu projevíte tím, že zajdete například na aroma masáž, která dokáže uvolnit nejen tělo, ale i mysl. Tyto masáže jsou vhodné například při napětí, stresu, namáhavé práci a jsou vhodné i pro zlepšení duševní kondice. 


Je potřeba se vyladit natolik, abychom zvládali každodenní stres s lehkostí a klidem. Způsobů jak to udělat je několik, ale věřte nám, že jeden z těch nepříjemnějších je zajít si na kvalitní masáž, která vaše tělo bude hýčkat po všech stránkách.

 

Definice aroma terapie

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá tzv.éterické oleje a další vonné látky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. Aromaterapie doslova znamená „léčba vůní“. 

Očišťuje tělo, mysl i ducha. Je vhodná pro dospělé i pro děti. 

Masáž je velmi důležitá, neboť svaly se prokrvují, uvolňují se škodlivé látky a kyselina mléčná se pomalu začne vyplavovat z těla ven, což má za následek snížení svalového napětí a pocit harmonie. Nezanedbávejte své tělo - přijďte na masáž, která bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

Dopřejte si u nás parádní aroma masáž!


Zpět na přehled

Nahoru