Nacházíte se zde: Úvod Články Jak důležitá je sportovní masáž po výkonu a nejen po něm

Jak důležitá je sportovní masáž po výkonu a nejen po něm

Jste sportovec ať už vrcholový a nebo rekreační? Milujete výkon a každý den posouváte hranice svých možností? Snažíte se neustále na sobě pracovat? Budujete svalovou hmotu a holdujete fitness? Ano?
Jak důležitá je sportovní masáž po výkonu a nejen po něm

Měli byste vědět, že regenerace svalů je stejně důležitá, jako Váš sportovní výkon a výživa. Vaše svaly i tělo dostávají pořádně zabrat a věřte nám, že pokud neposkytnete dostatečný relax vašemu tělu a unaveným svalům, pak to brzy pocítíte na vlastní kůži. Při sportu je důležité převzít zodpovědnost za svou osobu. Uvědomit si, že když tělo zatěžuji, je potřeba mu dopřát stejnou dobu regenerace úměrnou výkonu.

Nejen sportovcům vrcholovým, je určena sportovní masáž. Tuto masáž by měl absolvovat každý, kdo jakýmkoliv způsobem zatěžuje své tělo. Do této kategorie spadáte i pokud máte fyzicky náročnou práci (například stěhováci, dělníci, stavebníci apod.), neboť fyzická námaha Vašich svalů je naprosto totožná s vrcholovým sportem. Ale pozor! Stejně tak, máte-li sedavé zaměstnání, je potřeba svaly procvičit a nasimulovat tak cvičení a protažení svalů v těle. 

 

Proto je sportovní masáž vhodná pro sportovce i nadměrné pracanty, kteří z časových důvodů nemají možnost cvičit. Pak je tedy důležité vybrat si správnou masáž odpovídající Vašim potřebám. Proto jsme pro Vás připravili nabídku masáží ze kterých si 100% vyberete.


Zpět na přehled

Nahoru