Nacházíte se zde: Úvod Reference

Reference

Simona Laurinyeczova
Simona Laurinyeczova Barmanka
U Tomasa v salone som na doporucenie od kamarata bola zatial iba raz, a urcite nie naposledy. Čo sa týka maserov, som dosť náročná a nie je pre mňa masáž ako masáž pretoze nie každý, kto sa tomu venuje, má pre to aj cit a zmysel. Ale v pripade Tomasa to neplatí a preto ho vrelo doporucujem:)...po odchode zo salona som sa cítila velmi prijemne, a už sa nemozem dočkat až pojdem zas. Takze za mňa tento salonik dobrá volba a dakujem!:)
Pavel Čech
Pavel Čech Pracovník zákaznické podpory
Dlouho jsem hledal kvalitního maséra a na doporučení známého jsem prubnul Masáže Tomáš. Nelituji. Masáž zad a šíje, kterou jsem si objednal, byla příjemná a moc mi pomohla - s Tomášem si navíc skvěle pokecáte :). Palec nahoru a samozřejmě velký dík za uvolnění ztuhlého zádového svalstva.
Štěpán Hora
Štěpán Hora Projektový manažer
Právě jedu z naprosto dokonalé masáže, konečně mi někdo nahradil mého maséra, který odešel do důchodu. Tomáš Jelínek to má fakt v ruce a za supr cenu. Díky!
Tina
Tina Terapeutka
Pan Tomáš je velmi příjemný a velmi energický. Jeho masáž byla úžasná. Po dlouhé době mě někdo namasíroval opravdu důkladně. Mám zkušenosti s pořádným zástupem masérů a zde jsem konečně našla, co jsem hledala. Při mé náročné práci potřebuji kvalitní relaxaci.
Zdena Junová
Zdena Junová
Děkuji Vám za velmi příjemnou masáž. Cítila jsem se odpočinutá a po masáži mě nic nebolelo. Rozhodně doporučuji!
Katka Rebcová
Katka Rebcová Servírka
Jako servírka mám náročnou práci a namáhané ruce a záda, když k tomu připočteme stres, bez masáže se občas my servírky neobejdeme. Návštěva v salonu u Tomáše bylo příjemné odreagování od pracovní námahy a stresu. V práci jsem se další den cítila jako nová. Díky Tomáši za skvělou masáž! Ať už vás bolí záda že sezení nebo od zátěže, Tomáše bych doporučila všem, kteří potřebují ruku maséra :)
Anna Nova
Anna Nova Editorka
Hodinová relaxační masáž zad v salonu Masáže Tomáš vydala za týdenní dovolenou. Příjemné prostředí, uvolňující vůně aromatických olejů a citlivý přístup 100% profesionála mi umožnily úplně „vypnout“ a užít si absolutní relax, v noci jsem po dlouhé době spala jak nemluvně. Jednoznačně doporučuji :).
Ivana Horváthová
Ivana Horváthová Servírka
Můžu jen doporučit!
Petr Wacko
Petr Wacko
U Tomáše, kam jsem zavítal na masáž, na které jsem obecně nebyl velmi dlouho, jsem úplně vypnul, s Tomášem, což je velmi sympatický chlapík, jsem příjemně poklábosil o životě a tak nějak jsem neřešil nic jiného, než to, že si v klídku ležím na stole a nechávám se opečovávat. Jsem "stokilový" chlap a díky tomu, že Tomáš je také kus chlapa, jeho ruce mi svalstvo pěkně proprali. Tomáš je svědomitý, starostlivý a zajímá se o vás, jakožto o člověka, kterého masíruje. Není to jen běžící pás, kde se vás snaží rychle odbavit a vzít dalšího. Mohu doporučit!
Alena Řezníčková
Alena Řezníčková
Tomáše můžu jen doporučit! Je komunikativní, usměvavý, snaží se vyřešit všechny vaše bolavé potíže. Dělá dobře, co ho baví a návštěva u něj je příjemně strávený čas.

Kontaktní formulář

Sečtěte a zaokrouhlete (28.4 + 45.5) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru